Petr Novák Biofarma Prak

+420 603 355 618

NAŠE PROJEKTY

AKCE PRO DĚTSKÉ VČELAŘÍKY

Od příštího roku 2023 jsme se rozhodli vybudovat kroužek pro mladé včelaře. Mnoho našich mladých, dětských zákazníků, projevilo veliký zájem o včelky a jejich život. Na základě těchto informací jsme se rozhodli kroužek postupně vybudovat a zjisti tak možnou kapacitu uchazečů.

Na plánu je také příměstský tábor pro děti, který nebude pouze o včelách, ale i o teorii, odborných informacích, o přírodě a získání praktických dovedností u včel a všeho kolem nich. 

Pokud máte doma mladého milovníka přírody a projevil jisté zájmy a lásku ke včelám, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na prodejmedueu@gmail.com

Do předmětu uveďte a) VČELAŘÍK DO KROUŽKU

                                 b) VČELAŘÍK NA TÁBOR

                                 c) VČELAŘÍK TOP (obě varianty)

Celý projekt by zahrnoval poznání Posázavských památek v našem okolí, historii včel, nauku o včelách, práci s nimi ve speciálních oblecích, pod dohledem odborníků. Dále také čas v přírodě a poznání rostlin nejen vhodných pro včelky, ale i společné dílny, kde si mladý zručný včelařík vyzkouší výrobu mezistěn, stáčení medu, nebude chybět ani výroba svíček. Nasbírají také praktické zkušenosti z chovu včel, jako je například chov matek a tvorba vlastního oddělku k pozorování a učení života včel. 

Více informací o tomto projektu a jeho realizování  se dozvíte v novém roce 2024.

Translate »