Medovina

Od Prodej Medu

Vážení zákazníci, v tuto chvíli je v naší Včelařově dílně k dostání a k ochutnání hned několik druhů naší medoviny. Medovina brzy bude i na našem e-shopu, ale pouze na objednávku. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na našem e-mailu nebo na telefonním čísle na našeho hlavního včelaře – 603 355 618.

Děkujeme a budeme se těšit na vaše návštěvy!

Plástečkový med

Od Prodej Medu

Vážení zákazníci, plástečkové medy v dřevěných kazetách je možné zakoupit u nás ve Včelařově dílně.( Počet kusů je omezen) Po domluvě předem na telefonním čísle s naším včelařem máte tak jedinečnou možnost, vyndat si svůj plástečkový med ze včel a mít tak tento medík i se zážitkem.

Poštou zasíláme pouze plástečkový med ve skle, který je oproti kazetám odolnější a u dopravce nedojde k jeho zničení. Tyto medy najdete v naší speciální nabídce na e-shopu.

ČERSTVÝ MED 2024

Od Prodej Medu

Vážení zákazníci, právě pro vás do sklenic stáčíme náš nový, čerstvý med. Je krásně vyzrálý a těšit se na něj můžete od 7.6. na našem e-shopu.

Med pochází z naší oblíbené včelnice – Podhradí, kde převažují jarní, lesní květy, a obsahuje také velký podíl javoru a kaštanu.

Jako každý z našich medů, jak jinak, než v panenské plástvi.

Ochutnávky u nás ve Včelařově dílně.

Budeme se těšit!

Včelaři

Kurzy včelaření – termín pro začátečníky

Od Prodej Medu

Zdravíme všechny,
rádi bychom Vás informovali o termínu KURZU VČELAŘENÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY, který se bude konat v sobotu 25. května. V Českém Šternberku 27, 257 26 od 10:00. (celodenní)

Sraz bude na náměstí u naší Včelařovy dílny a společně se odtud vydáme ke včelám, abychom se mohli věnovat tématům, které jste si zvolili a která Vás zajímají. Kurz bude probíhat ve skupince pokročilých včelařů a každý zde bude mít svůj prostor pro dotazy a především pro to, naučit se něco nového.

S sebou si nezapomeňte vzít poukaz a veškeré své pomůcky, které si myslíte, že u nás budete potřebovat.
Více informací o našich kurzech a jak probíhají najdete na našem webu.

V případě, skutečné akutní nouze, kdy se nebudete moci zúčastnit v uvedeném termínu, kontaktujte nás e-mailem a situaci s náhradním termínem společně vyřešíme.

Vzhledem k letošnímu počasí, které přišlo pro včely velmi brzy, je také nová možnost individuálních kurzů již začátkem května s naším včelařem, který si na Vás najde čas v průběhu své práce u včel, kam s ním můžete zamířit. V tomto případě stačí včelaře kontaktovat telefonicky na čísle 603 355 618 a domluvit si termín a vše okolo.
V případě, že nemáte poukaz, můžete jej zakoupit na místě.

Pozn.: Uchazeče o soukromé lekce kontaktujeme e-mailem nebo se prosím ozvěte ohledně termínu, který se Vám hodí.

Děkujeme a budeme se moc těšit

Včelaři